Späť

Zdeno Yogi Inspiration II., Brno, ČR

Dátum: 4.10.2015

Dva tříhodinové semináře vede slovenský lektor Zdeno Yogi

Poďte s nami.

Zdeno Yogi Inspiration II., Brno, ČR

Dátum: 4.10.2015


Dva tříhodinové semináře vede slovenský lektor Zdeno Yogi,

který se józe věnuje od roku 2007, studoval pod vedením řady českých, slovenských i zahraničních učitelů a jóga si ho od samého počátku získala nejen pohybem, ale taky svou filosofií. Zdeno byl žákem řady inspirativních učitelů jako Jarek Práger (Hathajoga) , Václav Krejčík, Michaela Hluchová (Power yoga), Sebastian Pucelle a Murielle Burellier (Jin jóga), Matěj Jurenka (Shrivatsa joga) , Gabriela Božič (Jivamuktiyga), Simon Park, Kathryn Budig (Vinyasa yoga), Dr. Omanand (Chidshaskti Prakria- Indie) , Boris Georguiev ( Acroyoga), Láďa Pokorný (Ashtanga yoga) , Shiva Wang (Mandala vinyasa), Lesley Isaacson (Mantra yoga, Karma yoga, Bhakti yoga) a dalších. Své obzory si stále rozšiřuje doma i v zahraničí.

POWER FLOW + BIG HIP OPEN

Power Flow - V první bloku semináře si na trošku náročnější vinyase vyzkoušíme bdělou pozornost v pohybu a užijeme si krásu a sílu v pozicích bojovníků i v rovnovážných pozicích. Zaměříme se na střed těla, který je důležitý nejen při cvičení jógy, ale i pro běžné činnosti každodenního života – dává nám sílu, stabilitu a chrání naše tělo před zraněním.

Big Hip Open - Ve druhém bloku navážeme otevíráním a uvolňováním kyčelních a ramenních kloubů , výborně využijeme stav, kdy naše tělo bude již příjemně rozhýbané, zahřáté a mysl bude spojena s naším dechem i tělem. Uvolňování kyčelních kloubů s sebou přináší i detoxikaci na úrovni tělesné i duševní , uvolňuje i emoční bloky . Dle úrovně účastníků vyzkoušíme i pokročilejší pozice a uvidíme , kam nás při tom pustí naše tělo a mysl.místo konání:

Majda agency – pohybové studio, Gorkého 8, Brno

přihlášení

  • e-mailem: sarka@majda-agency.cz
  • telefonicky: 603 53 22 13, 543 240 222, 543 247 345
  • osobně: Majda agency – pohybové studio, Gorkého 8, Brno 602 00


Zdeno Yogi - Joga Srdcom

Zdeno Yogi - Joga Srdcom