Späť

Reebok Yoga Sensation, Praha, ČR

Dátum: 21.6.2015

Najväčšia jogová udalosť v Strednej Európe

Poďte s nami.

Reebok Yoga Sensation, Praha, ČR

Dátum: 21.6.2015


Síla jógy, její klid a hluboká radost zasáhne každého, kdo přijde v neděli 21. června do O2 areny na Reebok Yoga Sensation.

Na jednom místě poznáte to nejlepší ze světové jógy, zažijete unikátní spojení různých stylů, instruktorů, tradice a moderního vnímání jógy. Již druhý ročník úspěšného festivalu jógy pořádá Reebok v rámci své kampaně Be More Human. Jejím posláním je inspirovat lidi ke sportu a k aktivnímu životnímu stylu. Díky odhodlání překonávat sami sebe se stáváme nejen lepšími sportovci, ale hlavně lepšími lidmi. Fyzická aktivita totiž pomáhá zlepšovat naše tělo, mysl i duši. Rovnováhu těchto tří aspektů člověka pak představují tři strany symbolu delta v novém logu firmy Reebok.

Hvězdou letošního ročníku Reebok Yoga Sensation je Tara Stiles (USA), mimo jiné osobní lektorka Deepaka Chopry a Jane Fondové a zakladatelka unikátního jógového systému cvičení Strala jóga, které vás naplní osvobozující energií. Dalším renomovaným zahraničním hostem bude švédská instruktorka Kristin Andersson, s níž si vyzkoušíte světově úspěšný program Les Mills BODYBALANCE™. Dnem plným pohybu, harmonie a meditace vás dále provede devaten??ct nejlepších českých i slovenských instruktorů, kteří vám představí různé styly jógy. Každý z bloků na hlavní stagi bude mít neopakovatelnou atmosféru a to nejen díky živé hudbě. Navíc vás čeká bohatý doprovodný program, který je i letos v režii choreografa a tanečníka Yemiho AD.

Celodenní vstupenka stojí pouze 590 Kč a k dostání je od 30. 3. 2015 v síti Ticketportal.

Zakoupením vstupenky účastník automaticky získává podložku jako dárek, kterou obdrží v místě konání v den akce.

Viac info:http://www.yogasensation.czZdeno Yogi - Joga Srdcom

Zdeno Yogi - Joga Srdcom