Späť

Zdeno Yogi Inspiration, Brno, ČR

Dátum: 14.6.2015

Dva tříhodinové semináře vede slovenský lektor Zdeno Yogi

Poďte s nami.

Zdeno Yogi Inspiration, Brno, ČR

Dátum: 14.6.2015


Dva tříhodinové semináře vede slovenský lektor Zdeno Yogi,

který se józe věnuje od roku 2007, studoval pod vedením řady českých, slovenských i zahraničních učitelů a jóga si ho od samého počátku získala nejen pohybem, ale taky svou filosofií. Zdeno byl žákem řady inspirativních učitelů jako Jarek Práger (Hathajoga) , Václav Krejčík, Michaela Hluchová (Power yoga), Sebastian Pucelle a Murielle Burellier (Jin jóga), Matěj Jurenka (Shrivatsa joga) , Gabriela Božič (Jivamuktiyga), Simon Park, Kathryn Budig (Vinyasa yoga), Dr. Omanand (Chidshaskti Prakria- Indie) , Boris Georguiev ( Acroyoga), Láďa Pokorný (Ashtanga yoga) , Shiva Wang (Mandala vinyasa), Lesley Isaacson (Mantra yoga, Karma yoga, Bhakti yoga) a dalších. Své obzory si stále rozšiřuje doma i v zahraničí.

BACK CARE YOGA + ZÁKLADY JÓGOVÉHO POHYBU

Back Care Yoga - jemná vyniasa zaměřená na procítění pohybu a rozproudění energie podél páteře. Naše páteř ukrývá a chrání míchu a současně nejdůležitější energetické kanály . Pevnost a flexibilita tohoto dokonalého systému určuje náš celkový stav a vitální energii . Ne nadarmo se říká: Člověk je zdravý tak, jak pružná je jeho páteř. Zaměříme se na zpevnění hlubokých stabilizačních svalů, předklony, záklony, zkruty, rotace, uvolnime z??da a zkusíme najít radost proudící z otevřeného srdečního centra.

Základy jógového pohybu – dech a bandhy - "tady a teď“ v józe - pohyb a výdrž s bdělou pozorností. Naučíme se základním principům a zásadám zdravého pohybu , rozebereme pozdrav slunci a jeho varianty krok za krokem, poznáme jak na to , abychom mohli cvičit ( nejen jógu ) celý život .

Pokračovanie semináru je naplánované na 4.10. - Power Flow + Hip Open

místo konání:

Majda agency – pohybové studio, Gorkého 8, Brno

přihlášení

  • e-mailem: sarka@majda-agency.cz
  • telefonicky: 603 53 22 13, 543 240 222, 543 247 345
  • osobně: Majda agency – pohybové studio, Gorkého 8, Brno 602 00


Zdeno Yogi - Joga Srdcom

Zdeno Yogi - Joga Srdcom